Masz w swojej firmie stacjonarne urządzenia chłodnicze, klimatyzację, pompy ciepła lub agregaty chłodnicze? Czy wiedziałeś, że w niektórych wypadkach, zgodnie z polskim prawem powinny one przechodzić przeglądy CRO? Nasza firma oferuje profesjonalne przeglądy:

  • klimatyzacji
  • wież chłodniczych
  • dry coolerów
  • urządzeń chłodniczych
  • modułów hydraulicznych

Nasi pracownicy posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia, które umożliwiają im przegląd Twoich urządzeń zgodnie z prawem.

Przegląd dry coolerów

Twoje dry coolery działają niepoprawnie? Potrzebujesz ich przeglądu czy czyszczenia? Nie czekaj i już dziś umów się na wizytę naszego specjalisty, który sprawdzi, co jest z nimi nie tak. Możesz to zrobić w wygodny sposób, korzystając z naszego kalendarza dostępnego na stronie. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię termin oraz usługę, a otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem daty oraz wycenę usługi.

Przeprowadzamy także czyszczenie wież chłodniczych w całej Polsce. Dla naszych wyspecjalizowanych pracowników nie ma problemu z żadnym zleceniem. Do każdego zadania podchodzimy w sposób rzetelny i profesjonalnym, ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Wyczyścimy dla Ciebie każdy moduł hydraulicznych

Aby wszystko działało sprawie w Twojej firmie, powinieneś regularnie zlecać czyszczenie i przegląd modułów hydraulicznych profesjonalnej firmie, która przy okazji może również wykonać przegląd oraz serwis. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, to już dziś napisz do nas, a my z przyjemnością Ci pomożemy. Z każdego przeglądu, który dla Ciebie wykonamy, sporządzimy protokół, abyś wiedział, czy urządzenie jest sprawne, a jeśli nie to, co należy naprawić.

Zapominasz o przeglądach urządzeń chłodniczych? Z nami nie będziesz musiał o nich pamiętać!

Ciągle zapominasz o przeglądach Twoich urządzeń, przez co płacisz wysokie kary? Daj sobie pomóc! Zleć naszej firmie cykliczne przeglądy w jednym lub kilku oddziałach Twojej firmy, a my będziemy pamiętać o tym za Ciebie. Stworzymy harmonogram wizyt i zadbamy, aby wszystkie Twoje urządzenia były w doskonałej kondycji.

Jesteśmy wpisani na listę centralnego rejestru operatorów urządzeń chłodniczych, więc możesz być pewien, że dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności związanych z Twoimi urządzeniami, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Sprawdź, jakie łatwo może być prowadzenie Twojej firmy, gdy nie musisz przejmować się i pamiętać o przeglądach wież chłodniczych czy modułów hydraulicznych. Z F-G System zyskasz spokój i oszczędzisz pieniądze. Działamy na terenie całej Polski, więc nie czekaj i już dziś umów się na wizytę naszego serwisanta, który zadba o Twoje urządzenia.