Usługi – przemysłowe instalacje chłodnicze

Szukasz firmy, która wykonuje kompleksowe usługi z zakresu produkcji, montażu czy przeglądów instalacji chłodniczych? Już nie musisz szukać! Doskonale trafiłeś. F-G System zajmuje się całym procesem przemysłowych instalacji chłodniczych oraz ich przeglądami czy naprawami. Jesteśmy liderem na rynku, który zawsze słucha potrzeb swoich Klientów i znajduje najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Po co wykonuje się przemysłowe instalacje chłodnicze?

Przemysłowe instalacje chłodnicze to nieodłączny element większości firm, który ma za zadanie obniżyć temperaturę cieczy, która schładza maszyny produkcyjne. Jest to bardzo ważne i bez tego nie możliwe było by wykonanie wielu procesów produkcyjnych.

Działamy na terenie całej Polski, a czasem nawet dostajemy zlecenia od firm zagranicznych. Wykonujemy wszelkie potrzebne naprawy, montaże czy instalacje. Tworzymy także moduły hydrauliczne od podstaw w zależności od zapotrzebowania Klienta. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Klimatyzacja – powiedz stop nieodpowiedniej temperaturze

Wykonamy dla Ciebie montaż klimatyzacji w każdym mieście. Znajdziemy rozwiązanie skrojone na Twoje możliwości. Służymy także doradztwem na każdym kroku realizacji. Dzięki naszej ogromnej wiedzy z zakresu przemysłowych instalacji chłodniczych jesteśmy w stanie zaoferować ciekawe i niecodzienne rozwiązania dla Twojej firmy.

Bezpieczeństwo, podczas pracy przy instalacjach chłodniczych, zawsze jest najważniejsze

Naszym celem zawsze jest satysfakcja i zadowolenie Klienta. Nasi pracownicy zawsze dbają o zasady bezpieczeństwa oraz BHP. Jest to dla nas ogromnie ważne, ponieważ wiemy, jak łatwo o wypadek przy pracy. Teren, na którym pracujemy w Twojej firmie podczas wykonywania montażu drycoolerów czy wież chłodniczych jest zawsze odpowiednio zabezpieczony.

Ważne jest to, że po montażu klimatyzacji, wież chłodniczych czy drycoolerów nie zastawiamy Cię samego. Oferujemy zarówno przeglądy instalacji chłodniczych, jak i serwis o ile taki będzie konieczny.

Przemysłowe instalacje chłodnicze – innowacyjne rozwiązania

Bardzo ważny jest fakt, że wiele firm, z którymi współpracujemy, buduje odpowiednie elementy do Twoich przemysłowych instalacji chłodniczych na nasze zamówienie. Dostosowują oni parametry i konstrukcję do naszego projektu, dzięki czemu nasze urządzenia do Twojej firmy są odpowiednich rozmiarów. Zawsze staramy się, aby zajmowało ono jak najmniej miejsca, ponieważ często spotykamy się z tym, że nasi Klienci mają małą przestrzeń do zagospodarowania na przemysłowe instalacje chłodnicze.

Jeśli jesteś zainteresowany, którąś z naszych usług, to napisz do nas. Nasi pracownicy dobiorą odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Zajmujemy się instalacją, montażem, serwisem i przeglądami urządzeń chłodniczych już wiele lat. Ta branża jest nam doskonale znana, więc możesz być pewien, że Twoje urządzenie będzie w dobrych rękach.