Klimatyzacja w Twojej firmie działa niepoprawnie? Potrzebujesz firmy, która wykona serwis urządzeń chłodniczych w dowolnym miejscu Polski? Doskonale trafiłeś! Zajmujemy się serwisem oraz naprawą agregatów chłodniczych różnego rodzaju.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie napraw, remontów oraz przeglądów okresowych ze wpisem do CRO (Centralny Rejestr Operatorów) oraz likwidację urządzeń zawierających SZWO (Substancje zubożające warstwę ozonową) oraz F-Gazy (Fluorowane gazy cieplarniane).

Naprawa urządzeń chłodniczych

Nasz specjalistyczny personel wyposażony w nowoczesne urządzenia diagnostyczne oceni kondycję urządzenia, dokona niezbędnych regulacji oraz napraw. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości, który pomaga nam wykryć usterkę Twojego urządzenia.

Naprawa urządzeń chłodniczych to nasza codzienna praca. Każde urządzenie wymaga od nas innego rozwiązania problemu, jednak nasi pracownicy są specjalistami w swojej dziedzinie i dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Potrzebujesz serwisu lub przeglądu agregatu wody lodowej? – Umów się na wizytę naszego specjalisty

Serwis agregatów wody lodowej czy ich przeglądy odbywają się zawsze sprawnie, a ich termin ustalany jest z naszym Klientem, ponieważ staramy się dostosować do jego potrzeb i wolnego czasu. Nie chcemy zaburzać pracy całego zakładu poprzez nasze prace, więc termin musi być odpowiednio wybrany.

Niebezpieczne F-Gazy – zezłomujemy Twoje urządzenie, które je zawiera w bezpieczny sposób

Dodatkowo nasza firma zajmuje się złomowaniem urządzeń zawierających F-Gazy. Nasi specjaliści, którzy się tym zajmują, znają wszelkie zasady bezpieczeństwa oraz ich przestrzegają, ponieważ wiemy, jak niebezpieczne mogłoby być, wydostanie się tych gazów do atmosfery.

Niepotrzebne urządzenie? Przeprowadzamy utylizację urządzeń chłodniczych w całej Polsce

Jedną z naszych propozycji jest także utylizacja urządzeń chłodniczych. Wybierając firmę do tych prac, pamiętaj, aby wybrać taką, której pracownicy mają potrzebne uprawnienia i świadectwa kwalifikacji zgodne z ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową. Nasi pracownicy, którzy zajmują się utylizacją urządzeń chłodniczych, posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia do wykonywania tych prac, więc wybierz F-G System i nie martw się o to, że jakieś gazy wydostaną się do środowiska. Pierwszą czynnością, którą wykonają nasi specjaliści, jest odessanie gazów z instalacji za pomocą stacji do odzysku czynników chłodniczych. Ważne jest także odzyskanie oleju chłodniczego oraz usunięcie kompresora. Nasza praca kończy się demontażem obudowy.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich urządzeń jak PLANER czy PASCW.

DLA NASZYCH STAŁYCH KLIENTÓW PROPONUJEMY UMOWĘ SERWISOWĄ oraz UMOWĘ ABONAMENTOWĄ NA PRZEGLĄDY LUB AWARYJNE NAPRAWY z czasem reakcji na podjęcie działań z naszej strony.