Produkty – urządzenia chłodnicze

Nasze produkty

Odpowiednie kontrolowanie całej instalacji chłodniczej za pomocą hydrauliki
Czynnik roboczy - woda - potrzebuje odpowiedniego chłodzenia, zadbamy o to
Tam, gdzie potrzeba chłodnego medium przyda się drycooler, w przemyśle i poza nim
Chcesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Wydajny odzysk ciepła to nasza specjalność

Potrzebujesz obniżyć temperaturę w Twoim domu lub firmie? Chcesz w końcu poczuć komfort podczas upalnego dnia? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Urządzenia chłodnicze to nasza specjalność! Sprawimy, że w końcu będziesz mógł pracować w komfortowej temperaturze, a Twoi pracownicy będą zadowoleni, ponieważ temperatura powietrza będzie odpowiednia.

Urządzenie chłodnicze dla przemysłu

Niska temperatura wymagana jest w wielu różnych dziedzinach przemysłu od metalurgii poprzez przetwórstwo tworzyw sztucznych, jak i przemyśle farmaceutycznym. Urządzenia chłodnicze przeznaczone dla przemysłu są znacznie trwalsze i wydajniejsze.

Większość urządzeń chłodniczych jest wyposażona w agregaty, które pozwalają odzyskać ciepło. Może ono później zostać wykorzystane w innych procesach technologicznych.

Nasza firma oferuje również agregaty wody lodowej, które działają w każdym zakresie mocy chłodniczej. U nas możesz nie tylko kupić potrzebne urządzenia, ale także je wynająć z możliwością wykupu po okresie wynajmu. Dodatkowo oferujemy także serwis oraz przeglądy urządzeń chłodniczych.

Urządzenia – pompy ciepła to kolejna propozycja naszego sklepu. Oferujemy najwyższą jakość oraz dbałość o każdy szczegół.

Każdy projekt to nowe wyzwanie – sprawdź nasze rozwiązania

Przemysłowe urządzenia chłodzące są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Budujemy je tak, żeby były, jak najbardziej funkcjonalne oraz spełniały swoje zadanie w każdej firmie. Sprzedajmy przemysłowe urządzenia chłodzące na terenie całej Polski, a wielu zadowolonych Klientów wraca do nas po kolejne.

Wykonujemy także specjalistyczne urządzenia wentylacji przemysłowej szpitali oraz innych zakładów przemysłowych, aby usprawnić ich pracę.

Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami, które wykonują najwyższej jakości pompy

Nasza firma od lat zajmuje się także budowaniem modułów hydraulicznych na podstawie projektu Klienta. Stosujemy w tym celu materiały najwyższej jakości oraz pompy renomowanej firmy GRUNDFOS.

Fotowoltaika? Powiedź tak!

Specjalizujemy się także w panelach fotowoltaicznych. Możemy zamontować je dla Ciebie w wybranym miejscu. Jednak zawsze staramy się doradzić i podpowiedzieć, gdzie najlepiej je zamontować, aby mieć z nich jak największą korzyść. Urządzenia firmy Planer oraz Darpin są wykorzystywane przez nas podczas montażu paneli fotowoltaicznych.

Nasze usługi: sprzedaż i serwis agregatów chłodniczych, sprzedaż pomp ciepła wraz z montażem i serwisem, projektowanie 3D instalacji, fotowoltaiczne wiaty, likwidacja oraz utylizacja urządzeń zawierających F-GAZY.